Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

از هر روشی که برایتان آسان تر است با ما در ارتباط باشید:

سامانه اطلاع رسانی خودکار (برای شروع کلمه سلام را ارسال نمایید):

کمترین هزینه برای دوره های متنوع لاغری ایکس بادی همراه با آفرهای ویژه

 

برای مشاوره و اطلاعات تکمیل نمایید

 

 

Fields marked with * are required.
لاغری

ایکس بادی ای ام اس (XBODY EMS) چگونه لاغر میکند؟  

 

سیستم ایکس بادی ای ام اس یک روش نوین و پیشرفته است که با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و با شرایط کاملا مدیریت شده به شیوه ای که در ذیل توضیح داده شده باعث لاغری، تناسب اندام و البته سلامتی متقاضیان میشود.لاعری با ایکس بادی EMSلاعری با ایکس بادی EMS

در ایکس بادی با استفاده از تکنولوژی ای ام اس EMS پالس های دقیق و مدیریت شده به وسیله جلیقه مخصوص به طورهمزمان به تمامی ماهیچه های بدن ارسال میشود. این پالس ها عضلات را فعال کرده و گردش خون را به اندازه قابل ملاحظه ای افزایش میدهد. ماهیچه ای که فعالیت آن بصورت قابل ملاحظه ای زیاد شود نیاز به انرژی خیلی بیشتری دارد. طبیعتا با رعایت تغذیه سالم این انرژی از تبدیل چربی های بدن به ماهیچه ها تعمین خواهد شد. بطور خلاصه با سیستم ایکس بادی بعد از مدت کوتاهی کاهش وزن و کاهش سایز قابل توجه ای حاصل میشود. در ادامه کار با این سیستم، تمرکز روی قسمت خاصی از بدن و لاغری موضعی نیز ممکن است. 

 

استفاده از دستگاه ایکس بادی به منظور لاغری، در مدت زمان خیلی کم تری نسبت به سایر متدهای متداول برای لاغری، به نتیجه می رسد. به عبارتی اگر در طول هفته، دو جلسه تمرین بیست دقیقه ای با دستگاه ایکس بادی داشته باشید، به اندازه ی شش ساعت تمرینات مداوم بدن سازی، فعالیت داشته اید که این فعالیت سبب افزایش سوخت و ساز بدن و چربی سوزی می گردد. به عبارت دقیق‌تر با انجام همین بیست دقیقه تمرین، چیزی حدود دو هزار و پانصد کالری را در حین تمرین ایکس بادی و ۲۴ ساعت پس از آن خواهید سوزاند. 

 لاغری با ایکس بادیلاغری با ایکس بادی

این مقدار کالری سوزی در هر جلسه تمرین را با مقدار کالری سوزی در روش های دیگر لاغری مقایسه کنید تا متوجه برتری این روش شوید. لاغری با ایکس بادی، سبب تحمیل فشار کم تر به بدن شما می شود. به این معنی که نیاز نیست از وزنه های سنگین در بدنسازی برای لاغری استفاده نمایید، بلکه به کمک این دستگاه، با وزنه های سبک و یا حتی بدون وزنه نیز به وزن ایده آل خود خواهید رسید. لاغری با ایکس بادی، بهترین روش لاغری برای آن دسته از افرادی است که از یک ناحیه، آسیب دیده هستند. چرا که این افراد، قادر به انجام ورزش های سنگین نمی باشند. یکی دیگر از ویژگی های مهم و قابل توجه لاغری با ایکس بادی، افزایش قابل توجه قدرت و همچنین استقامت بدن می باشد. لاغری با ایکس بادی  نیاز افراد به تحمل رژیم های سخت لاغری را معمولا از بین می‌برد و فقط تعذیه سالم کافی است. در واقع این روش، یک روش اصولی برای لاغری به شمار می رود. 

لاغری با ایکس بادیلاغری با ایکس بادی
بطور خلاصه لاغری با ایکس بادی، که به عنوان یک روش لاغری بی عارضه معرفی می شود، با افزایش جریان خون در بدن، سبب ایجاد نشاط و شادابی در افراد و البته لاغری می شود. انعکاس این شادابی در پوست نیز به وضوح دیده می شود. چرا که سلولیت های پوست را کاهش و یا از بین خواهد برد. در واقع لاغری با ایکس بادی ، نوعی ورزش است و به همین خاطر برای سلامتی مفید می باشد.

 

 

در باره مجموعه لاغری ایکس بادی تیارا

مجموعه لاغری ایکس بادی تیارا با بیش از ۶ سال سابقه در سیستم ایکس بادی ای ام اس (XBODY EMS) و لاغری با ۳ شعبه در تهران (فرمانیه/پاسداران، شهرک غرب و تهرانپارس) در خدمت مشتریان گرامی است.

تیارا با استفاده از علم روز دنیا و کادر مجرب در ارتقای سطح سلامتی و البته لاغری، کاهش وزن و سایز مشتری ها فعال میباشد. با ما به اندام ایده آل و زیبای خود در کوتاه ترین زمان و به طور کاملا سالم برسید.

ساعت کاری مجموعه: شنبه تا پنجشنبه، بانوان از ۹ الی ۱۹ و آقایان از ۱۹ الی ۲۳ 

دسترسی سریع