Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

از هر روشی که برایتان آسان تر است با ما در ارتباط باشید:

سامانه اطلاع رسانی خودکار (برای شروع کلمه سلام را ارسال نمایید):

کمترین هزینه برای دوره های متنوع لاغری ایکس بادی همراه با آفرهای ویژه

 

برای مشاوره و اطلاعات تکمیل نمایید

 

 

Fields marked with * are required.
ویبراتور لاغری

دستگاه ویبراتور لاغری - چربی سوزی و کاهش سلولیت

 

اکثر ما می خواهیم وزن کم کنیم، اما بهترین راه برای انجام این کار را نمی دانیم. روشهای زیادی برای کاهش وزن وجود دارد، بعضی از آن ها موثرتر از دیگران هستند. یکی از روش های جدید و اثبات شده، دستگاه ویبراتور لاغری است. بسیاری از مردم در حال تلاش برای یادگیری نحوه استفاده از دستگاه های ویبراتور (ارتعاشی) لاغری برای کم کردن وزن هستند، زیرا آنها برای استفاده آسان بوده و به نتایج مفیدی منتهی می شوند. پس از تحقیقات دقیق، میتوانیم با اطمینان بگوییم که این ماشین ها یک ابزار عالی در نبرد برای از دست دادن وزن اضافه هستند.

برای کسانی که نمی دانند، دستگاه ویبراتور یک وسیله ورزشی است که موج عظیمی در عضلات را تولید می کند. حتی هنگامی که شما در حال حرکت نیستید، بدن شما هنگام ایستادن یا نشستن روی سکوی ویبراتور، به تنهایی کار خواهد کرد. عضلات شما برای حفظ تعادل، تمام گروه های هسته ای بدن را به چالش می کشند.

اما بگذارید کمی واقع بین باشیم: یک دستگاه ویبراتور به تنهایی نمی تواند نتایج قابل توجهی از لحاظ کاهش وزن ارئه دهد. انتظار نداشته باشید که تنها با ایستادن بر روی دستگاه ویبراتور، فورا نتایج دلخواه را دریافت کنید. با این حال، اگر شما این دستگاه را همراه با ورزش فشرده و متراکم ایکس بادی انجام دهید، سپس این دستگاه می تواند تلاش های شما را برای کاهش وزن و تناسب اندام مخصوصا کاهش بیشتر چربی و سلولیت به مراتب سریعتر به نتیجه برساند. به همین دلیل ورزش ایکس بادی همراه با دستگاه ویبراتور یک ایده عالی است.

 

 

اساس دستگاه ویبراتور لاغری

هنگامی که دستگاه های ویبراتور برای اولین بار به بازار عرضه شدند، بسیاری فکر کردند که آنها شبیه کمربندهایی هستند که به دور کمر بسته می شوند، اما تفاوت های کلیدی وجود دارد که باعث می شود دستگاه های ویبراتور بهترین گزینه باشند.

 

یکی از تفاوت های بین دستگاه ویبراتور و یک کمربند لاغری این است که دستگاه ویبراتور می تواند برای تمام بدن شما مناسب باشد نه فقط شکم و دور کم! ارتعاشات (ویبره) می تواند از ۳۰ تا ۵۰ بار در ثانیه برسد که یک نیروی بسیار قوی است که باعث می شود هر کدام از ماهیچه هایتان به چالش بیفتند و همین مسئله باعث از بین رفتن چربی و سلولیت میشود.

 

با استفاده از دستگاه ویبراتور تلاش برای حفظ تعادل و ثابت ماندن بدن موجب می شود که عضلات به طور دقیق کار کنند تا وزن بیشتری از بدن شما کاهش یابد. با این حال، همانطور که قبلا گفتیم، استفاده از دستگاه ویبراتور در کنار ورزش ایکس بادی  باعث رسیدن سریعتر به نتایج مطلوب میگردد.

 

 

 

نحوه استفاده از دستگاه ویبراتور لاغری

برای به حداکثر رساندن پتانسیل دستگاه ویبراتور، شما باید برخی از تمرین ها یا ورزش های مکمل را انجام دهید. بسیاری از کارشناسان و مربیان بیان میکنند که Callisthenic مجموعه ای از تمرین های حرکتی و رژیم های تناسب اندام است که هیچ گونه تجهیزات ورزشی را شامل نمی شود. اکثر این حرکات ریتمیک هستند که تحت دسته بندی تمرین های کاهش وزن بدن قرار می گیرند. برخی از رایج ترین تمرین های Callisthenic عبارتند از: دراز و نشست، شنا و اسکات.

اگر در کنار دستگاه ویبراتور لاغری از تمرین های Callisthenic و البته از ورزش ایکس بادی استفاده کنید (به صورت مکرر)، به سرعت وزن کم خواهید کرد. براساس یک مطالعه از انجمن اروپایی مطالعات چاقی در سال ۲۰۰۹، افرادی که رژیم غذایی مناسب دارند و در حالی که از دستگاه ویبراتور استفاده می کنند، به مرور کالری بیشتری نسبت به افرادی که تنها تمرین های هوازی سنتی انجام می دهند، می سوزانند.

این نتیجه قابل توجه است. وزن بیش از حد ممکن است خطرناک باشد. مقدار چربی کنترل نشده می تواند نوعی از چربی بدخیم را به نام چربی احشایی (چربی مخفی) تولید کند. این چربی باعث افزایش احتمال ابتلا به بیماری های قلبی، دیابت و سایر بیماری های مزمن می شود.

در اینجا یک لیست از برخی از تمرین های Callisthenic ایده آل را در کنار استفاده از دستگاه ویبراتور لاغری آورده ایم:

 

  • اسکات ایزومتریک

روی دستگاه ویبراتور ایستاده و دسته آن را نگه دارید تا بتوانید تعادل خود را حفظ کنید. پای خود را به اندازه عرض شانه از هم جدا کنید. پس از گرفتن وضعیت درست، بر روی زانوهای خود خم شوید تا ران های شما موازی با کف دستگاه شود. این موقعیت را به مدت ۳۰ تا ۶۰ ثانیه نگه دارید، سپس به موقعیت اصلی خود بازگردید. استراحت برای چند ثانیه و سپس تکرار دوباره حرکت.

  • اسکات شکافی

در این حرکت می توانید از یک توپ پیلاتس استفاده کنید. پیشانی پا راست خود را به وسیله توپ به عقب حرکت دهید. شما می توانید دسته های دستگاه را نگه دارید تا بتوانید به طور کامل تعادل خود را حفظ کنید. سپس هر دو پاهای خود را خم کنید. زمانی که زانو چپ شما در موقعیت ۹۰ درجه و پای راست شما موازی با کف دستگاه قرار گرفت، دستگاه ویبراتور را روشن کنید. این حرکت را بارها تکرار کنید.

 

 

 

 

 

شنا

دستان خود را بر روی سکوی دستگاه ویبراتور قرار دهید. دراز بکشید و بدن خود را به حالت شنا در بیاورید. هنگام انجام این کار، اطمینان حاصل کنید که باسن، پاشنه پا و شانه هایتان مستقیم باشد. هنگامی که قفسه سینه شما تقریبا به سکو نزدیک می شود، چند ثانیه صبر کنید و سپس به موقعیت اصلی خود بازگردید. این یک روش مناسب برای انجام یک فشار بر روی دستگاه ویبره است. البته، هنوز تمرین های زیادی وجود دارد که می توانید با دستگاه ویبراتور لاغری انجام دهید. اما موارد بالا مهمترین تمرین های هستند.

 

 

 

 

 فواید دیگر دستگاه ویبراتور لاغری

علاوه بر کمک به شما در از دست دادن وزن، مزایای دیگری وجود دارد که می توانید از یک دستگاه ویبراتور دریافت کنید. این می تواند قدرت عضلانی زنان و سالخوردگانی که از آرتریت زانو آسیب دیده اند را افزایش دهد و می تواند تعادل بدن زنان سالمند را بهبود بخشد. ما همچنین باید ذکر کنیم که دستگاه ویبراتور لاغری می تواند تراکم استخوان ها را افزایش دهد. در نتیجه احتمال ابتلا به پوکی استخوان را کاهش می دهد که برای زنان در دوره پس از یائسگی یک مزیت قابل توجه است.

 

 

 

 

 

ملاحظاتی قبل از استفاده از دستگاه ویبراتور لاغری

قبل از یادگیری نحوه استفاده از یک ماشین ویبراتور لاغری، مواردی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. به عنوان مثال: اگر از بیماری های جسمانی مانند: درد کمر رنج می برید، ارتعاش ممکن است برای شما مناسب نباشد. بنابراین، برای اطمینان از ایمنی و سلامت شخصی، به دنبال مشاوره از پزشک مرتبط باشید تا برای تعیین اینکه آیا استفاده از یک دستگاه ویبراتور لاغری مناسب است یا خیر؟، بتوانید ملزومات لازم را در نظر بگیرید.

اگر پزشک شما به شما اجازه استفاده داد، می توانید با استفاده از این دستگاه، همراه با آموزش نیروی افزایشی و دیگر فعالیت های هوازی برای بهره مند شدن از مزایایی که می توانید از تمرین ارتعاش دریافت کنید برخوردار شوید.

در باره مجموعه لاغری ایکس بادی تیارا

مجموعه لاغری ایکس بادی تیارا با بیش از ۶ سال سابقه در سیستم ایکس بادی ای ام اس (XBODY EMS) و لاغری با ۳ شعبه در تهران (فرمانیه/پاسداران، شهرک غرب و تهرانپارس) در خدمت مشتریان گرامی است.

تیارا با استفاده از علم روز دنیا و کادر مجرب در ارتقای سطح سلامتی و البته لاغری، کاهش وزن و سایز مشتری ها فعال میباشد. با ما به اندام ایده آل و زیبای خود در کوتاه ترین زمان و به طور کاملا سالم برسید.

ساعت کاری مجموعه: شنبه تا پنجشنبه، بانوان از ۹ الی ۱۹ و آقایان از ۱۹ الی ۲۳ 

دسترسی سریع