Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

از هر روشی که برایتان آسان تر است با ما در ارتباط باشید:

سامانه اطلاع رسانی خودکار (برای شروع کلمه سلام را ارسال نمایید):

کمترین هزینه برای دوره های متنوع لاغری ایکس بادی همراه با آفرهای ویژه

 

برای مشاوره و اطلاعات تکمیل نمایید

 

 

Fields marked with * are required.
سوالات رایج

سوالات رایج

 

ایکس بادی EMS-TRAINING به چه معناست؟
این واژه اساسا به معنی برانگیختگی سیستم عضلانی بدن، توسط پالس یا به اصطلاح برانگیختگی پالسی می باشد. بسته به فرآیند تمرین، الکترودهای متفاوتی از لحاظ شکل، سایز و جنس استفاده می شوند. ایکس بادی یک سیستم فشرده، متراکم و سنگین است که هر جلسه ۲۰ دقیقه ای آن برابر با ۳ جلسه ورزش سنتی میباشد. در سیستم ایکس بادی بیش از همه "سیستم تمرین کل بدن" جایگزین تمرینات دیگر شده است. برای انجام این تمرین، حدود ۱۶ جفت الکترود مسطح به صورت کاملا هوشمندانه و مبتکر در یک جلیقه و کمربند تعبیه شده و امکان برانگیخته شدن تمامی گروه های عضلانی بزرگ بدن را ایجاد کرده است.

 

آیا سیستم ایکس بادی ضرر دارد یا آسیبی به بدن میرساند؟

 خیر. سیستم ایکس بادی سال ها در کشورهای اروپایی و آمریکا استفاده میشود و دارای تاییدیه از سازمان FDA آمریکا است و هیچگونه ضرر یا مسئله ای با این سیستم مشاهده نشده است. با رعایت یک سری مطالب ابتدایی ماندد تغذیه سالم، نوشیدن آب کافی در حین جلسه ایکس بادی یا استراحت کافی در بین جلسات، سیستم ایکس بادی هیچ مشکلی برای شما به وجود نخواهد آورد.

 

 سیستم ایکس بادی برای چه افرادی قابل استفاده است؟

 ایکس بادی به غیر موارد محدود برای بانوان و آقایان از حدود سن ۱۲ سالگی به بالا قابل استفاده است. سیستم ایکس بادی سنگین و فشرده است و در صورتی که منع تمرین به وسیله پزشک وجود نداشته باشد قابل استفاده است. همچنین تیارا  دارای پزشک است که پرونده کلیه مشتریان را چک و تایید میکند.

 

آیا میتوانم با متد ایکس بادی (EMS) وزنم را کاهش دهم؟

بله. صد درصد! البته باید کمی صبور باشید چرا که به دلیل ساخت همزمان بافت عضلانی عاری از چربی، وزن شما در ابتدا مقدار زیادی کم نخواهد شد چون وزن بافت عضلانی از چربی سنگین تر است. علاوه بر این، درصد بافت عضلانی رو به افزایش روند سوزاندن چربی را سرعت می بخشد چرا که عضلات، انرژی زیادی مصرف میکنند. به این صورت متابولیسم پایه ی بدن شما افزایش می یابد وحتی در فواصل استراحت بین جلسات ایکس بادی نیز وزن کم میکنید. اما اصلا مهم نیست که بر روی ترازو چه اتفاقی میافتد، مهم این است که بدن شما چگونه تغییر میکند و در اینجاست که آمار و نتایج به وضوح متد ایکس بادی را تایید می کنند! ۸۵ درصد شرکت کنندگان در یک مطالعه بزرگ در دانشگاه بایروت آلمان اثرات مثبت تغییر فرم بدنشان را تایید می کنند. و جالب ترین نکته در این بررسی ها اینجاست: بیشترین تغییرات ثبت شده برای خانم ها در قسمت های دور کمر، باسن و ران ها بوده است، قسمت هایی که عموما برای خانم ها مشکل ایجاد می کنند! بر عکس، مردان بیشترین کاهش وزن را در شکم خود احساس کرده اند و در بازوان، سینه و ران هایشان شاهد افزایش حجم بوده اند. با پیروی از یک رژیم غذایی مناسب، جلسات ایکس بادی به صورت بهینه و البته سریعتر عمل خواهند کرد. ما در این زمینه نیز با کمال میل به شما مشاوره می دهیم.

 

آیا تمرینات ایکس بادی (ای ام اس) به بهبودی پوست و بافت بدن به طور مثال سلولیت نیز کمک می کند؟

در این مورد هم متد ایکس بادی به نتایج بسیار خوبی رسیده است. از آنجا که حین این تمرینات عضلات بسیاری باید به طور همزمان با یکدیگر فعالیت کنند، متابولیسم بدن به شدت برانگیخته شده و همین فرآیند باعث از بین رفتن سلولیت ها و بافتهای شبیه آن می شود. علاوه بر آن نقش ساختار عضله ای بدن در این فرآیند بسیار موثر است، و دقیقا همینجاست که تمرینات (ای ام اس) بسیار موثر واقع می شوند.

تمرینات ایکس بادی با این متد چه تاثیراتی برجا میگذارند؟
این متد آثار متفاوتی را به همراه دارد: از قوی کردن عضلات کمر، شکم و کف لگن که به سختی قابل تغییرهستند، تا قدرت بدنی، فرم گیری شکل بدن و رشد عضلات. در این بین بهبود قوای استقامت نیز ثابت شده است، به خصوص در افرادی که قبلا تمرینات ورزشی کمی انجام داده اند. همچنین این متد در ورزش های رقابتی جهت بهبود سرعت و استقامت ورزشکاران ویا جبران عدم تعادل عضلانی آنها استفاده می شود. افراد مسن نیز به طور یکسان میتوانند از این متد بهره مند شوند. تحقیقات دانشگاه ارلانگن نشان میدهند که به طور مثال چربی های شکم که در بعضی موارد برای سلامت فرد تهدید کننده هستند، با این تمرینات به طرز موثری کاهش می یابند.

 

ایکس بادی EMS چه احساسی بر روی بدن ایجاد می کند؟
یک احساس لرزش شدید که 4 ثانیه به طول می انجامد و باعث سفت شدن تمامی عضلات می شود. شدت این لرزش احساس می شود ولی هیچ احساس دردی به وجود نمی آورد. ورزش کردن با ایکس بادی می تواند در شما احساس خستگی بسیاری به وجود بیاورد و روز بعد از تمرینات، حتما احساس درد عضلانی خواهید داشت، و این دقیقا هدف تمرینات سخت و کوتاه مدت ماست.

 

آیا برای انجام تمرینات این متد باید به میزان خاصی از امادگی جسمانی رسیده باشم؟

خیر. این متد اساسا در هر سنی و با هر میزان آمادگی جسمانی قابل اجرا است. ازآنجا که این تمرینات همواره به صورت انفرادی کنترل و تطابق داده می شوند حتی گاهی اوقات نداشتن آمادگی جسمانی و تجربه ورزشی به نفع مشتریان است، چرا که آنها با انجام دوره ی تمرینات، باعث بهبود مفاصل خود شده و همچنین با کمک مربی شخصی از مراقبت ویژه بهره مند می شوند.

چرا داشتن یک مربی حصوصی برای انجام تمرینات بهتر است؟
تمرین همراه با مربی خصوصی قطعا اثر تمرینات را بیشتر می کند، چرا که مربی برای هر فرد به طور جداگانه تمرینات شدید و فشرده انتخاب میکند و به او انگیزه میدهد تا نهایت انرژی خود را به کار برد. علاوه بر این مربی شخصی به درست انجام شدن تمرینات توجه کرده و در صورتی که تمرینی به درستی تمام انجام نشود، به فرد تذکر داده و روش درست را به او آموزش می دهد. این کار نه تنها باعث شدت گرفتن و موثر واقع شدن تمرینات می شود، بلکه برای سلامتی فرد مفید واقع شده و اشتباهات ورزشی را به حداقل می رساند.

 

آیا دستگاه های دیگری هم برای این نوع ورزش وجود دارند؟
بله. چند دستگاه مختلف در بازار وجود دارد ولی هیچکدام قدمت و کیفیت ایکس بادی را ندارند. ایکس بادی با دریافت گواهینمامه های مختلف و تایید وزات بهداشت کشورهای مختلف بهترین دستگاه EMS است.


این متد چگونه به درد کمر کمک می کند؟
اکثر مشکلات مربوط به کمر به دلیل ضعف سیستم عضلانی و یا عدم تعادل عضلانی فرد به وجود می آیند. در اینجاست که تمرینات ایکس بادی به کمک می آیند: ما به کمک این تمرینات به سرعت ساختار عضلانی بدن شما را بازسازی کرده و به شما برای داشتن تحرکی بهتر و بدنی سالم تر یاری می رسانیم. تحقیقات انجام شده به طرز شگفت آوری ثابت می کنند که مشکلات مربوط به کمر در افراد مورد مطالعه قرار گرفته بعد از تنها چندروز تمرین به طرز فاحشی کاهش یافته و یا حتی به طور کلی از بین رفته اند. رمز موفقیت ما در برانگیختن عمیق ترین عضلات ثابت بدن است.علاوه بر این، با انجام تمرینات ایکس بادی حالت ایستادن شما نیز بهبود می یابد. شما قادر خواهید بود دوباره به درستی بایستید و راه بروید! یک بررسی در دانشگاه فنی مونیخ تاثیر تمرینات (ای ام اس) برعضلات ثابت کمر، که در بیماران دارای کمر درد به شدت ضعیف هستند را با تاثیر تمرینات درمانی رایج که به نام (کا جی جی) معروف هستند، مقایسه کرده است: نتایج نشان می دهد که روش درمانی (کا جی جی) باعث کاهش حجم عضلانی این قسمت شده، در حالی که تمرینات ایکس بادی (ای ام اس) میانگین حجم عضلانی بدن را به طرز قابل توجهی افزایش داده است


آیا می توانم با تمرینات ایکس بادی ساختار عضلانی بدنم را تقویت کرده و افزایش دهم؟
طبق گفته های پروفسور واینک از دانشگاه ارلانگن آلمان، یکی از اساسی ترین فواید ایکس بادی (ای ام اس) عضله سازی است. البته باید توجه کرد که برای این کار پشتکار و شدت تمرینات نیز ضروری ست، چرا که نابرده رنج گنج میسر نمی شود! عضله سازی نیازمند تمرینات شدید و خسته کننده و استراحت کافی در میان آیتم های تمرینی می باشد. بر طبق تحقیقات انجام شده، میزان آنزیم های کراتین موجود در خون که به عنوان مقیاسی برای شدت تمارین محسوب می شود، درحین تمرین های (ای ام اس) حدودا تا ۱۸ برابر بیشتر از تمرینات عضله سازی قدیمی می باشد. به دلیل اینکه تمرینات (ای ام اس) سختی بالایی دارند، تجدید نیرو و احیای بدن نیز باید از توجه ویژه ای برخوردار باشد. بعد از یک ورزش طولانی مدت و مکرر، به همان نسبت زمان تجدید نیرو و احیا نیز طولانی تر می شود. پس بهتر است که ورزش کوتاه و فشرده، زمان استراحت به میزان کافی و تغذیه مناسب باشد. توجه داشته باشیم که عضلات در حین ورزش ساخته نمی شوند، بلکه پس از آن ساخته میشوند!


به عنوان یک ورزشکار حرفه ای، آیا میتوانم توان ورزشی خود را با تمرینات ایکس بادی (ای ام اس) افزایش دهم؟
افزایش توان و کارایی بدن قطعا امکان پذیر است که البته بسته به نوع فعالیت ورزشی شما نتایج متفاوتی را در بردارد. یکی از خصوصیات بارز متد ایکس بادی (ای ام اس) تاثیر فوق العاده ی آن بر میزان سرعت ورزشکاران است. در بررسی های عمل آمده در دانشگاه تربیت بدنی شهر کلن آلمان ثابت شده که متد ایکس بادی (ای ام اس) تنها راه افزایش سرعت است و با استفاده از این متد، حداکثر توان سرعتی یک ورزشکار به طور میانگین می تواند تا ۳۰ درصد افزایش یابد! علاوه بر این، متد ایکس بادی (ای ام اس) تلفیقی از تمرینات سرعتی و استقامتی ارائه می دهد. تنیس بازان، والیبالیست ها و هندبالیست ها بهبودی بسیاری در سرعت و قدرت ضربه زدن مشاهده خواهند کرد، به همین دلیل است که تیمو بول، قهرمان تنیس روی میز و جورج هاکل، قهرمان رشته ی لژسواری، به معجزه ی متد ایکس بادی (ای ام اس) ایمان پیدا کرده اند. علاوه بر این، متد ایکس بادی (ای ام اس) به هنگام برداشتن وزنه ی سنگین با یک طرف بدن حین برخی از ورزش های رقابتی، به عنوان توازن کننده عمل می کند و بدین ترتیب از آسیب دیدگی پیشگیری می کند. تلفیق هوشمندانه ی تمرینات (ای ام اس) با تمرینات ورزشی یک ورزشکار حرفه ای، بدون شک منجر به افزایش توان ورزشی فرد می شود.


ایکس بادی EMS-TRAINING چگونه عمل میکند؟
در واقع کار ایکس بادی (ای ام اس) به وسیله ی فرکانس های پایین در حدود ۱۵۰ ضربه در ثانیه و نیروی خفیف جریان برق کمتر از ۱۰۰ نانوآمپر، که برای انسان و قلب بی خطر هستند، انجام میگیرد و به طور همزمان تمرین موثری بر ساختار عضلانی بدن انجام میگیرد. هر ضربه با یک تکان ناگهانی همراه است. بعد از تعداد معینی ضربه متوالی که در مدت کوتاه و با شدت مشخصی انجام میگیرد، تمامی عضله ها دچار انقباض می شوند، دقیقا به مانند تمرینات سنتی ورزشی. اغلب در پایان کار، تحت فرمان مغز، عضلات حرکات خود را با ضربه های الکتریکی هماهنگ می کنند. حین تمرینات (ای ام اس)، این فرمان ها از الکترود ها به بیرون صادر می شوند. برای عضلات شما فرقی نمی کند که این فرمان از کجا آمده باشد، در هرصورت واکنش آنها یکی ست: منقبض شدن. در حین تمرینات مدرن ایکس بادی (ای ام اس) به سادگی منتظر نمی مانیم تا اتفاقی بیفتد، بلکه به صورت ایستا یا پویا ورزش می کنیم; یعنی عضلات با آگاهی منقبض شده و حرکات هدف دار انجام میگیرند. برخلاف تمرینات سنتی، این تفاوت به هیچ وجه منجر به بالا رفتن وزن نمی شود، بلکه منجر به ساخت حجم عضلانی می شود.

ایکس بادی EMS قابل اطمینان است؟
بله، چرا که در متد ایکس بادی (ای ام اس) تنها با ساختار عضلانی اسکلت بدن سر و کار داریم و عضلات اعضای داخلی بدن و همچنین قلب به هیچ عنوان درگیر نخواهند شد. بنابراین همه میتوانند بدون هیچ شک و تردیدی تمرین داده شوند. علاوه بر این تا به امروز تحقیقات بی شماری فواید آشکار و قابل اطمینان بودن متد ایکس بادی (ای ام اس) را تایید کرده اند.

استفاده از متد ایکس بادی (ای ام اس) برای چه افرادی توصیه نمی شود؟
افرادی که مبتلا به بیماری های قلب و گردش خون، سرطان و صرع هستند و یا دارای دستگاه تنظیم کننده ضربان قلب می باشند، نمی توانند در تمرینات ایکس بادی (ای ام اس) شرکت کنند. البته تمرینات ورزشی سنگین هم برای اینگونه افراد پیشنهاد نمیشود. خانم های باردار نیز قادر به انجام تمرینات نخواهند بود، البته بعد از زایمان میتوانند در تمرینات شرکت کنند.

قبل و بعد از تمرینات ایکس بادی به چه نکاتی باید توجه کرد؟
بسیار مهم است که در حین تمرین، به اندازه ی کافی مایعات بنوشید. علاوه بر این مهم است بدانید که نباید با معده ی کاملا خالی ورزش کنید: خوردن یک وعده ی غذایی کوچک دارای کربوهیدرات کمک می کند تا بتوانید تمرینات را به خوبی انجام دهید. بعد از ورزش نیز مایعات زیادی بنوشید تا آب از دست رفته ی بدن را دوباره بازیابی کنید. به غیر از آب، شیک های پروتئین نیز گزینه ی مناسبی هستند، تا روند عضله سازی صورت پذیرد و مواد مغذی سوزانده شده، به بدن بازگردانده شود.

چرا باید به مرکز لاغری ایکس بادی مراجعه کنم؟
برتری سیستم ایکس بادی (ای ام اس) نسبت به روش های تمرینی سنتی در صرفه جویی در زمان است، یعنی در یک زمان کوتاه تمرینات ورزشی شدید و موثری انجام میپذیرد. ما به شما پیشنهاد یک تمرین ۲۰ دقیقه ای توسط کادر مربیان حرفه ای و خوش برخوردمان را می دهیم. تمرینات شما طبق اهداف و تمایلات شخصی خودتان تنظیم می شود والبته شما هیچگاه به تنهایی ورزش نخواهید کرد! مربی شخصی تان به شما انگیزه می دهد و در هر لحظه به شما کمک می کند. هر تمرین با تمرینات دیگر متفاوت خواهد بود و وظایف جدیدی را بر شما محول خواهد کرد، چرا که تمرینات ما از الگوهای ثابتی پیروی نمی کنند. علاوه بر این در کنار شما حداکثر یک نفر دیگر هم ورزش می کند، تا مربی به هردوی شما تسلط کافی داشته باشد و همچنین هردوی شما به یکدیگر انگیزه دهید. برای ما بسیار مهم است که شما بعد از انجام تمرینات احساس خوبی داشته باشید. درآخر ناگفته نماند که ما در زمینه ی ساختار قیمت گذاری نیزهرگونه اطلاعات کامل و واضح را به شما ارائه می دهیم. شهریه های ماهانه ی ما آسان و قابل فهم هستند و شامل هیچگونه هزینه ی پنهانی نمی شوند. سایر ویژگی ها و مزایا را میتوانید حین مشاوره رایگان خود تجربه کنید. ما مشتاقانه منتظر تماس شما هستیم!


ایکس بادی EMS-TRAINING در زمینه ی تمرینات قدرتی چگونه عمل می کند؟
این تمرین ها در کنار افزایش بافت عضلانی، بیش از همه بر ماکسیمال قدرت و استقامت بدنی تاثیر می گذارند و درطی آن مهارت های حرکتی متفاوتی تحت تاثیر قرار میگیرند. تمرکز تمرینات بر افزایش حداکثر قدرت استقامتی فرد قرار میگیرد. در یکی از مراکز تحقیقاتی دانشگاه بایروت آلمان، حداکثر توان قدرتی حین انجام تمرین لت، با (ای ام اس) حدود ۱۲ درصد افزایش یافته. چندین بررسی دیگر نیز افزایش چشمگیر حداکثر توان قدرتی حین انجام تمرینات ایکس بادی (ای ام اس) را به کرار ثابت کرده اند. توان استقامتی بدن نیز حتی در مواردی تا ۱۰۰ درصد افزایش یافته است!! این نتایج می تواند برای افراد غیرورزشکار نیز جالب باشد، چرا که این نتایج به این معناست که در طول روز توان بیشتری خواهند داشت و در کل احساس سلامتی خواهند کرد. چه هنگام باغبانی و یا بازی کردن با بچه ها و چه در محل کار.

ایکس بادی EMS-TRAINING چه برتری های نسبت به تمرینات ورزشی سنتی دارد؟
برتری (ای ام اس) در برانگیختگی بالای فیبرهای عضلانی که سریع منقبض می شوند قرار گرفته است. این فیبرهای عضلانی نقش بخصوصی در فرآینده عضله سازی و تولید توان سرعتی ایفا می کنند. حین تمرینات سنتی تنها در صورت شدت کافی تمرین، در پایان هر جلسه فیبرها منقبض می شوند و در این حالت فشار زیادی برروی مفاصل و رباط ها قرار میگیرد، ولی در حین تمرینات ایکس بادی (ای ام اس) به دلیل عدم وجود بار اضافی فشاری به آنها وارد نمی شود. به همین دلیل است که به تمرینات سنتی، "متد ملایم" نیز میگویند، درحالیکه ایکس بادی (ای ام اس) با شدت بیشتری بر ماهیچه ها اثر میگذارد و اغلب بسیار سخت و انرژی بر است. با ایکس بادی (ای ام اس) شما حتی میتوانید فراتر از نقطه ی شکست عضلانی نیز ورزش کنید. هنگام انجام تمرینات (ای ام اس) ، فشار بسیار کمتری بر قلب و دستگاه گردش خون وارد می شود. در حالیکه حین تمرینات سنتی، بالا و پایین رفتن مداوم منحنی ضربان قلب و فشار خون (با حداکثر فشارخون حدود ۳۰۰ میلیمتربرجیوه) را مشاهده میکنیم، میزان هردو حین تمرینات ایکس بادی (ای ام اس) بسیار پایدار و به طور نسبی پایین می باشند. همچنین به دلیل شمار زیاد عضلات بکار گرفته شده، به طور همزمان بهبودی عظیمی در میزان تحمل و استقامت بدن ایجاد می شود. مطالعات کلینیک تخصصی باد اوینهازن آلمان بر روی بیماران قلبی نشان می دهد که ایکس بادی (ای ام اس) همچنین به عنوان تمرینی برای افراد با قوه ی بدنی پایین نیز بسیار ایده آل می باشد. قطعا بزرگترین برتری این متد، کارایی دست نیافتنی آن است: ۱۵ تا ۲۰ دقیقه تمرین فشرده درهفته به خوبی کافی ست تا به نتایجی برسید که قبلا با ساعت ها تمرین به آن دست می یافتید.

ایکس بادی EMS به دوران ریکاوری پس از بارداری کمک می کند؟
به دلیل اینکه تمرینات ایکس بادی (ای ام اس) عمیق ترین لایه های عضلانی را هم تحت تاثیر قرار می دهد، میتوان با انجام آن پس از دوران بارداری، به نتایج بسیار خوبی در مرحله ی ریکاوری رسید. بخصوص عضلات کف لگن به طور موثری قوی خواهند شد. این تمرینات در کنار سایر اثرات مثبتشان، از بی اختیاری ادرار نیز جلوگیری می کنند، نه تنها در دوران ریکاوری، بلکه برای مردانی با مشکل ضعف استخوان لگن.

در باره مجموعه لاغری ایکس بادی تیارا

مجموعه لاغری ایکس بادی تیارا با بیش از ۶ سال سابقه در سیستم ایکس بادی ای ام اس (XBODY EMS) و لاغری با ۳ شعبه در تهران (فرمانیه/پاسداران، شهرک غرب و تهرانپارس) در خدمت مشتریان گرامی است.

تیارا با استفاده از علم روز دنیا و کادر مجرب در ارتقای سطح سلامتی و البته لاغری، کاهش وزن و سایز مشتری ها فعال میباشد. با ما به اندام ایده آل و زیبای خود در کوتاه ترین زمان و به طور کاملا سالم برسید.

ساعت کاری مجموعه: شنبه تا پنجشنبه، بانوان از ۹ الی ۱۹ و آقایان از ۱۹ الی ۲۳ 

دسترسی سریع